CR026R19F
MFR.Part #
CR026R19F
JLCPCB Part #
C4152937
Description
-55℃~+155℃ 6.19Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS