CR0236R5F
MFR.Part #
CR0236R5F
JLCPCB Part #
C3919111
Description
-55℃~+155℃ 36.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS