CR083600F
MFR.Part #
CR083600F
JLCPCB Part #
C4258662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS