CR041035F
MFR.Part #
CR041035F
JLCPCB Part #
C4291100
Description
-55℃~+155℃ 10.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS