CR081932F
MFR.Part #
CR081932F
JLCPCB Part #
C4009993
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS