RP73D2B71K5BTG
MFR.Part #
RP73D2B71K5BTG
JLCPCB Part #
C4273448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS