CR015622F
MFR.Part #
CR015622F
JLCPCB Part #
C5579457
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS