CR081781F
MFR.Part #
CR081781F
JLCPCB Part #
C4256585
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS