CR041781F
MFR.Part #
CR041781F
JLCPCB Part #
C3929886
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS