SR732BTTD9R76D
MFR.Part #
SR732BTTD9R76D
JLCPCB Part #
C4169715
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS