CR048R25F
MFR.Part #
CR048R25F
JLCPCB Part #
C4152662
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS