CR04274J
MFR.Part #
CR04274J
JLCPCB Part #
C3980244
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS