RN73H2ETTD8251D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8251D25
JLCPCB Part #
C4339123
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS