CR046901F
MFR.Part #
CR046901F
JLCPCB Part #
C4253703
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS