CR086901F
MFR.Part #
CR086901F
JLCPCB Part #
C3922589
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS