SG732ETTD470K
MFR.Part #
SG732ETTD470K
JLCPCB Part #
C3948672
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS