CR0462R0F
MFR.Part #
CR0462R0F
JLCPCB Part #
C4253732
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS