CR0210R7F
MFR.Part #
CR0210R7F
JLCPCB Part #
C4153010
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS