CR081961F
MFR.Part #
CR081961F
JLCPCB Part #
C4152410
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS