CR044071F
MFR.Part #
CR044071F
JLCPCB Part #
C4303436
Description
-55℃~+155℃ 4.07kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS