CR022340F
MFR.Part #
CR022340F
JLCPCB Part #
C4344257
Description
-55℃~+155℃ 234Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS