SG73S2ERTTD2200D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2200D
JLCPCB Part #
C5916986
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS