CR043484F
MFR.Part #
CR043484F
JLCPCB Part #
C4152571
Description
-55℃~+155℃ 3.48MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS