CR042R70F
MFR.Part #
CR042R70F
JLCPCB Part #
C4253603
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS