CR022R70F
MFR.Part #
CR022R70F
JLCPCB Part #
C4254129
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS