SG73S2E1RTTD4322F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD4322F
JLCPCB Part #
C5753047
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS