CR082812F
MFR.Part #
CR082812F
JLCPCB Part #
C4256587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS