SG73S2E1RTTD3012D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD3012D
JLCPCB Part #
C5752994
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS