CR041372F
MFR.Part #
CR041372F
JLCPCB Part #
C4152461
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS