CR041373F
MFR.Part #
CR041373F
JLCPCB Part #
C4000863
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS