SMBJ120C
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMBJ120C
JLCPCB Part #
C3706286
Package
DO-214AA(SMB)
Description
120V 133V 2.8A 214V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS