CR0234R8F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR0234R8F
JLCPCB Part #
C4152892
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS