CR022752F
MFR.Part #
CR022752F
JLCPCB Part #
C4341105
Description
-55℃~+155℃ 27.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS