CR107R15F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR107R15F
JLCPCB Part #
C4195502
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS