CR0156R2F
MFR.Part #
CR0156R2F
JLCPCB Part #
C5973097
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS