CR021042F
MFR.Part #
CR021042F
JLCPCB Part #
C4033147
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS