CR026042F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR026042F
JLCPCB Part #
C3991993
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS