CR01821J
MFR.Part #
CR01821J
JLCPCB Part #
C4254321
Description
-55℃~+155℃ 1W 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS