CR02913J
MFR.Part #
CR02913J
JLCPCB Part #
C4027993
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS