CR01824J
MFR.Part #
CR01824J
JLCPCB Part #
C4009204
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS