CR0168R0F
MFR.Part #
CR0168R0F
JLCPCB Part #
C6156633
Description
-55℃~+155℃ 1W 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS