ERJ-U1TF2150U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2150U
JLCPCB Part #
C1014942
Description
-55℃~+155℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS