CR0445R3F
MFR.Part #
CR0445R3F
JLCPCB Part #
C3971023
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS