MLX91221KDF-ABF-020-TU
MFR.Part #
MLX91221KDF-ABF-020-TU
JLCPCB Part #
C7458914
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 3.135V~3.465V 62.5mV/A ±20A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS