MLX91221KDF-ABR-020-RE
MFR.Part #
MLX91221KDF-ABR-020-RE
JLCPCB Part #
C3684270
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 20A 3.135V~3.465V 62.5mV/A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS