MLX91220KDF-ABR-025-TU
MFR.Part #
MLX91220KDF-ABR-025-TU
JLCPCB Part #
C7456277
Package
SOIC-16-300mil
Description
-40℃~+125℃ 4.5V~5.5V 80mV/A ±25A SOIC-16-300mil Current Sensors ROHS