ZX-XH2.54-6PZZ-Y
MFR.Part #
ZX-XH2.54-6PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388688
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.75mm 6 6P 7mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin XH Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS