ZX-XH2.54-3PWZ-GW
MFR.Part #
ZX-XH2.54-3PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441539
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.75mm 7.17mm Beige Copper alloy PA66 Right Angle Tin XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS