ZX-QC4545-5.5TP
MFR.Part #
ZX-QC4545-5.5TP
JLCPCB Part #
C7470174
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
-30℃~+80℃ 100,000 cycles 12V 2.6N 4.5mm 4.5mm 5.5mm 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS