ZX-XH2.54-10PZZ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-XH2.54-10PZZ
JLCPCB Part #
C7429640
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 27.5mm 3A 5.9mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS